Home

Simona halep live text

Live Text Simona Halep - Irina Begu, în turul II la Roland Garros. Meciul începe în jurul orei 16:45 articol scris de Digi Sport 30.09.2020, 15:40 . Simona Halep (2 WTA) și Irina Begu (72 WTA) se vor înfrunta miercuri, în turul secund de la Roland Garros. Tenis Simona Halep și Irina Begu, după meciul direct de la Praga / Foto: Profimedi Live Text Simona Halep - Irina Begu, ACUM, în turul 2 la Roland Garros. Simo ia primul set, însă al doilea e foarte echilibrat articol scris de Digi Sport 30.09.2020, 19:20 . Simona Halep (2 WTA) și Irina Begu (72 WTA) se înfruntă acum, în turul secund de la Roland Garros LIVE TEXT Simona Halep - Sara Sorribes Tormo, după ora 14:00. Românca debutează de ziua ei la Roland Garros. Astfel, constănțeanca își va face debutul la Roland Garros 2020 chiar de ziua sa. Simona a împlinit astăzi 29 de ani Simona Halep vs. Sara Sorribes Tormo. UPDATE 15.48 Simona Halep vs. Sara Sorribes Torno 6-4, 6-0 VICTORIE! Halep a câștigat! S-a calificat în turul 2 la Roland Garros. Sportiva româncă și-a făcut cadou de ziua ei! 10 game-uri consecutive

Live Text Simona Halep - Irina Begu, în turul II la

Live Text Simona Halep - Irina Begu, ACUM, în turul 2 la

1. live text simona halep - elise mertens În finala turneului de la doha ora 19.50 Halep a dat dovadă de fair-play în declarația de la finalul partidei și i-a spus lui Mertens că este o mare jucătoar
  2. Simona Halep, 28 de ani, 2 WTA, joacă marți la simplu, la turneul de la Praga. E primul ei turneu după pauza de cinci luni cauzată de noul coronavirus. Românca o va întâlni în primul tur pe slovena Polona Hercog, 29 de ani și 45 WTA, pe care a învins-o de două ori în 2019, la Miami și Eastbourne
  3. 2-1, game simona halep. Jucătoarea noastră e foarte autoritată pe propriul serviciu. Din redacție, Costin Ștucan, care urmărește meciul ce va fi discutat la GSP Live, de la ora 09:01, e impresionat de serviciul și agilitatea jucătoarei noastre în startul meciului
  4. Desfășurarea LIVE TEXT a meciului Simona Halep - Amanda Anisimova. Setul 2. UPDATE 6-1: Americanca a luptat pentru a-și câștiga serviciul și un al doilea game în acest meci, fără succes însă.Simona Halep câștigă meciul, cu un scor categoric 6-0, 6-1
  5. a a espanhola Sara Sorribes Tormo na primeira rodada
  6. Simona Halep - Harriet Dart rezultat LIVE Text Simona Halep, numărul trei mondial, s-a calificat în runda a treia a turneului de tenis Australian Open, primul de Mare Şlem al anului, după ce a învins-o fără probleme pe britanica Harriet Dart, cu 6-2, 6-4, joi, la Melbourne

live text simona halep - amanda anisimova În sferturi la roland garros Joi, 6 iunie 2019 ora 14.18 Simona Halep pierde șansa de a câștiga un nou titlu la Roland Garros, după ce pierde în sferturile de finală în fața unei jucătoare de numai 17 ani, care s-a învoit de la școală pentru a participa la acest Grand Slam. 6-2, 6-4, scor final în acest meci pentru Amanda Anisimova Simona Halep a reușit la Praga să crească de la meci la meci, să-și regăsească jocul și plăcerea de a evolua sub presiune în partide cu miză. Săptămâna din Cehia a ajutat-o să se evalueze după o pauză de aproape șase luni, cea mai lungă din cariera sa. Ce a descoperit Simona Halep pe zgura pragheză? În primul rând cât de dor i-a fost de tenis și cât de greu să te. LIVE TEXT SIMONA HALEP - KAIA KANEPI ÎN PRIMUL TUR LA AUSTRALIAN OPEN 2019. ora 13.09 Victorie, Simona Halep!!! Românca este în turul doi și deocamdată își păstrează primul loc în WTA. ora 13.05 Kanepi nu mai joacă aproape nimic Simona Halep - Amanda Anisimova 6-0, 6-1. Simona Halep s-a calificat in optimile de finala ale turneului de la Roland Garros, luandu-si revansa pentru infrangerea suferita in fata Amandei Anisimova in sferturile Roland Garros 2019. In optimi, Simona Halep o va infrunta pe tenismena poloneza, Iga Swiatek (54 WTA) LIVE TEXT | SIMONA HALEP - KAROLINA PLISKOVA 0-6 / 6-2 / 4-6 Simona Halep a fost eliminată de la Turneul Campioanelor, după ce a pierdut meciul cu Karolina Pliskova. Halep s-a prezentat incredibil de slab în primul set, când a pierdut cu 0-6, dar a dat, mai apoi, semne clare de revenire

Simona Halep câștigă fără probleme partida din primul tur de la Roland Garros, 6-4, 6-0 cu Sara Sorribes Tormo. Sportiva din România a început greu partida, însă ulterior a încerc să găsească soluții, iar urcările la fileu au făcut-o să cucerească teren și să devină mai agresivă Simona Halep hammers Amanda Anisimova 6-0 6-1 in 54 minutes Third seed Dominic Thiem beats Casper Ruud 6-4 6-3 6-1 Listen to BBC Radio 5 Live Sports Extra commentary by selecting audio icon (UK only Simona Halep - Anisimova 6-0, live text: Halep, evoluție perfectă în primul set. Publicat acum 4 minute. Adauga raspuns. Facebook Twitter Pinterest Email WhatsApp. Simona Halep - Amanda Anisimova

De asemenea, cele mai importante faze sunt pe www.fanatik.ro, cu live text și video. Simona Halep și Yulia Putintseva, 25 de ani, s-au înfruntat o singură dată de-a lungul carierei. A fost un succes clar obținut de jucătoarea din România, în optimile de finală de la Australian Open, scor 6-1, 6-4 live text simona halep - serena williams În optimile australian open 2019 ora 12.05 Serena Williams câștigă meciul împotriva Simonei Halep și merge mai departe la Australian Open. ora 11.59 Williams face rapid 5-3 și Simona Halep servește pentru a rămâne în meci

Simona Halep - Sara Sorribes Tormo 6-4, 6-0

1. imum de seturi, Halep va sta la mâna rezultatelor pentru a obține calificarea în semifinalele.
  2. Follow live BBC Radio 5 Live Sports Extra commentary from the French Open, where there were wins for Rafael Nadal and Simona Halep
  3. imum de seturi de Irina Begu (73 WTA, 30 de ani), în turul II de la Roland Garros, scor 6-3, 6-4, și s-a calificat mai departe la turneul parizian pe care încearcă să-l câștige a doua oară în carieră
  4. e Paolini, scor 6-3, 6-4. Partida a durat 84 de
  5. Simona Halep a fost învinsă de Elina Svitolina, cu scorul 5-7, 3-6, în al doilea meci disputat la Turneul Campioanelor de la Shenzen. Halep venea după partida câștigată, luni, în fața Biancăi Andreescu, Svitolina după o victorie în fața Carolinei Pliskova
  6. LIVE TEXT I Simona Halep - Irina Begu la Roland Garros 2020. De la ce oră începe meciul româncelor. Miercuri, 30 Septembrie 2020, 16:50 Actualizat Miercuri, 30 Septembrie 2020, 16:55 Simona Halep s-a calificat în turul doi de la Roland Garros și o va întâlni ASTĂZI pe o altă româncă, Irina Begu
  7. Simona Halep - Elina Svitolina rezultat prezentat Live text la Turneul Campioanelor 2019, în a doua partidă din Grupa Mov a turneului de la Shenzhen, în care Simona și Svitolina s-au luptat pentru un loc în semifinale

4. HALEP - ANISIMOVA 6-0, 6-1 IMPECABILA SIMONA isi ia
Digi Sport - stiri din sport, meciuri live - SpectacolulTurneu RomaReplica redactorului-şef al Charlie Hebdo la caricatura cu